Vyhledávání


Kontakt

Jaromír Palička
Sv.Ducha 7 Krnov

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Služby

Zaměřujeme se na výcvik pro získání řidičského oprávnění skupiny „B“ (motorová vozidla, jejichž maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg, a s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče; k tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 750 kg), a tomu odpovídá i naše nabídka kondičních jízd.

Kurz k získání řidičského oprávnění skupiny „B“ se skládá ze dvou částí, tzn. teoretické a praktické výuky. K vykonání zkoušky je nezbytné absolvovat celý kurz. Teoretická výuka se koná v naší učebně v Krnově,na Mikulášské ulici,č.61. Termín teoretických hodin je možné po dohodě přizpůsobit Vašim potřebám.

Jízdy si domlouvá každý student individuálně; výuka probíhá i o víkendech i ve večerních hodinách.  V rámci kurzu je nutné absolvovat 14 jízd. Pokud byste se po jejich splnění ještě necítili na skládání zkoušky, můžete si pochopitelně připlatit tzv. kondiční jízdy, na které máte jako náš žák slevu.

Po dokončení kurzu vykonáváte zkoušku na dopravním odboru města Krnova.Tato zkouška se skládá ze tří částí: předpisy o provozu vozidla ( formou elektron.testu),konstrukce a údržba vozidla a praktická jízda.

Kondiční jízdy jsou určeny držitelům řidičského oprávnění, kteří si chtějí procvičit ovládání vozidla pod dohledem instruktora.