Vyhledávání


Kontakt

Jaromír Palička
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 21.12.2016

Vložil: Jiří Svrček

Titulek: Spokojenost i po letech

Vysoce chválím přístup pana Paličky. Souhlasím se všemi recenzenty že přístup a trpělivost a vysvětlování je více než na výbornou. Autoškolu jsem u něj absolvoval před pár lety a do dnes na to vzpomínám. Lepší autoškolu určitě nenajdete a proto všem doporučuji dělat řidičský průkaz v této autoškole. A proto nadělím své ženě pod stromeček řidičský průkaz od autoškoly HP

Datum: 15.12.2016

Vložil: Martina

Titulek: Doporučuji

Opravdu velké dík,panu Palickovi , který naučí,vysvetli,nezarve i když by občas měl.Jeho trpělivost je teda pořádná.Dnes jsem to prostě udělala a za to můžu jen poděkovat jen jemu.Vsem doporučuji

Datum: 07.12.2016

Vložil: Kristýna

Titulek: Správný výběr

Všem doporučuji, jelikož Vás povedou velmi ochotní a ti správní učitele. Hodnocení jen kladné a určitě s rozhodnutím zde neváhejte. :)

Datum: 29.11.2016

Vložil: Katka P.

Titulek: Nejlepší volba

Autoškola HP byla nejlepší volbou. Pan Palička byl velmi vstřícný, hodný, klidný a hlavně trpělivý. Ani jednou nezvýšil hlas i když příležitosti určitě měl :). Samozřejmě paní Paličková byla také skvělá a hodiny teorie byly zábavné. Moc oběma děkuji a vřele doporučuji! :)

Datum: 28.07.2016

Vložil: zuzka b.

Titulek: skvela volba

Pan Palicka je skvely ucitel. Mily, vtipny a hlavne neskutecne trpelivy. Ani jednou na me nezarval, coz by vydrzel jen malokdo. A i takovy ,,talent" jako ja, zvladl uspesne dokoncit kurz. Muzu jen doporucit a mockrat panu Palickovi dekuji :)

Datum: 27.07.2016

Vložil: Jiří K.

Titulek: Doporučuji!

Velice doporučuji pana Paličku. Je trpělivý, hodný a výborný učitel. Taky jsem se hodně zasmál jeho občasným vtípkům. Na zkoušky mě připravil nejlépe, jak jen mohl, a před jízdou upozornil, na co si dát pozor. U zkoušek mě podržel a za to jsem panu Paličkovi vděčný.
Každopádně doporučuji!

Datum: 26.07.2016

Vložil: Aneta S.

Titulek: Děkuji a vřele doporučuji :)

Autoškolu HP opravdu vřele doporučuji.. Výborná výuka, která mě 100% připravila ke zkouškám. Pan Palička je super, velmi klidný člověk .. všechno vklidu při jízdách vysvětlil .. žádný řev :) Při rozhodování si určitě zvolte tuto autoškolu a nebudete litovat svého rozhodnutí :) :)

Datum: 30.06.2016

Vložil: Lukas A.

Titulek: Spokojen

Jsem rád, že jsem si vybral tuhle autoškolu, velká spokojenost s manžely Paličkovými. Všechny klady pana Paličky tu jsou vyjmenovány, opravdu doporučuji.

Datum: 22.06.2016

Vložil: Lucie V.

Titulek: DOPORUČUJI !!!

Autoškolu HP vřele doporučuji. Dnes jsem úspěšně napoprvé složila zkoušky. Ráda bych poděkovala úžasnému panu Paličkovi za jeho trpělivost a profesionální přístup. Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu a ráda budu vzpomínat na milou a přátelskou atmosféru v jeho hodinách. Na teoretickou i praktickou část jsem byla skvěle připravena a myslím, že výběrem této autoškoly nebudete zklamáni. Neváhejte!!!

Datum: 07.06.2016

Vložil: Nikola Š

Titulek: DOPORUČUJI!!!

Autoškolu HP mohu jen vychvalovat,nemám na ní ani jednu zápornou větu. Pan Palička je velmi trpělivý,všechno dodetailu vysvětlí,vždy jde na lekci s úsměvem.
Velice moc všem doporučuji!!

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...