Vyhledávání


Kontakt

Jaromír Palička
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 13.06.2018

Vložil: Barbora B.

Titulek: Doporučení

Obavy z autoškoly se pod vedením manželů Paličkových velmi rychle rozplynuly. Paní Paličková vás svým drilem připraví na teoretickou část zkoušky tak důkladně, že půjdete na jisto. A díky veselému panu Paličkovi se budete na každou jízdu těšit. Svědomitě Vás seznámí s nejrůznějšími dopravními situacemi a trpělivě Vás naučí zacházet s vozidlem. Velice ochotně se přizpůsobí vašim časovým možnostem.
Moc děkuji a DOPORUČUJI!

Datum: 01.07.2018

Vložil: Joe

Titulek: Re: Doporučení

no tak to s vámi nesouhlasím, protože autoškola stojí za prvé o 720 kč více, než člověk zaplatí, den před zkouškama mu pan Palička sdělí, že si musí žák ještě zaplatit zkoušky, myslím, že zkoušky by měly být zahrnuty v ceně kurzu, tím že to v ceně není je oproti konkurenci levnější o zmíněných 720kč, takže místo 7500 je to najednou 8.220 a k tomu 150kč foto a učebnice taky není zadarmo, že?? člověk najednou zjištuje, že ho autoškola stojí skoro deset tisíc a hodina v autoškole, at na učebně nebo jízda netrvá 60 minut, ale 45 minut, takže za dvě hodiny vlastně když se zadaří jezdí jen hodinu a půl.

Datum: 09.07.2018

Vložil: Jaromír Palička

Titulek: Re: Re: Doporučení

Dobrý den Joe.
K vašemu nesouhlasu:Na M.Ú.jste platil pouze 700 Kč (ne 720 kč) a to je poplatek za to,že se vam věnují zkušební komisaři,jak na testech ,tak na zkoušce z jízdy.Na začátku kurzu jste dostal výukové CD.Tak knížku jste nepotřeboval.(ale mohl jste si ji koupit,doporočená cena je 270kč,u nás jen 250kč.)Teď zkuste zavzpomínat jak dlouho trvá vyučovací hodina.Od první třídy, 45 min.Na první lekci (2x45min.) jste byl se vší seznámen.Pěkný den.

Datum: 09.07.2018

Vložil: Urbanová J.

Titulek: Re: Doporučení


Kdo se bojí řízení nebo si o sobě myslí, že by nikdy nemohl udělat autoškolu jste na omylu. Po úspěšném ukončení závěrečných zkoušek sem šťastná že jsem si vybrala právě tuto autoškolu. Obdivuji pana Paličku který měl se mnou trpělivost i když jsem byla takový antitalent na všechno co se týče auta. Chtěla bych mu tímto poděkovat, že se mnou neztratil trpělivost a neruply mu nervy. Díky němu a paní Paličkové, která nás skvěle připravila pro teoretickou zkoušku se můžu považovat za řidičku. DĚKUJI MOC.

Datum: 03.06.2018

Vložil: AlbertCok

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is a vital section of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years old. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of all kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect in the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections from other regions in the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect accompanied by the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some of the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a number of ejaculations a week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most significant measure to consider to ensure a wholesome prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you must choose prostate examination one or more times a year.

Datum: 25.04.2018

Vložil: Pavla K.

Titulek: Nejlepší volba

Moc děkuji paní Paličkové za příjemné  hodiny teorie a hlavně panu Paličkovi za skvělé jízdy a za velkou trpělivost, kterou se mnou měl. Všechno vysvětlí, je zábavný, ochotný, vstřícný a mooc trpělivý, prostě nejlepší učitel.
Autoškola HP je určitě nejlepší volbou, pokud nevíte, jakou autoškolu si vybrat. 
Ještě jednou mockrát děkuji!!!

Datum: 17.04.2018

Vložil: Michala Jentková

Titulek: Doporučuji

Mám obrovskou radost že jsem s Vámi mohla jezdit. Pan Palička i jeho žena jsou úžasní. Lepšího učitele jsem si vybrat nemohla, pan Palička je velkej kliďas a instruktor. Můžu všem doporučit.

Datum: 18.03.2018

Vložil: R.S.

Titulek: Doporučuji

Manželé Paličkovi mají příjemný přístup a tuto autoškolu můžu jen doporučit.

Datum: 15.03.2018

Vložil: Kateřina Mecová

Titulek: Nejlepší autoškola

Autoškoly jsem se děsně bála, ale teorie s Paní Paličkovou byly super hodiny a jízdy s panem Paličkou úžasné. Není čeho se bát, když máte ty nejlepší učitele. Jsem vám velmi vděčná, že jsem díky vám dokončila úspěšně jízdy na první pokus, i přes to jaký blbec jsem na auta a vše okolo byla. Děkuji mockrát.

Datum: 06.02.2018

Vložil: Daniel Res

Titulek: Správná volba

Děkuji panu Paličkovi za skvělé vedení a velkou trpělivost i s takovým netalentovaným člověkem jako jsem já. Stejnou mírou také děkuji paní Paličkové za skvělou teoretickou přípravu. Rozhodně tedy doporučuji! :)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...