Vyhledávání


Kontakt

Palička Jaromír
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 25.04.2019

Vložil: Wenda P.

Titulek: Doporučeni

Děkuji manželům Paličkovým, za pomoc k přípravě na teoretickou a praktickou zkoušku v Autoškole, kterou mne doprovázeli po celou dobu a děkuji za Vaši trpělivost. Doporučuji všem.

Datum: 14.02.2019

Vložil: Barbora S.

Titulek: Doporučuji

Tímto bych chtěla poděkovat manželům Paličkovým za vynikající přípravu na zkoušku jak teoreticky, tak prakticky. Profesionální přístup, ochota, trpělivost a hlavně podpora. Mockrát Vám děkuji.

Datum: 31.01.2019

Vložil: Marie Ševčíková

Titulek: VŘELE DOPORUČUJI !!

Přes všechen stres a hlavně strach jsem to zvládla!! A to jen díky skvělému přístupu manželů Paličkových! Patří Vám velké DÍKY!
Pokud si chcete udělat řidičák, tak jedině AUTOŠKOLA HP!! Na každou jízdu s p. Paličkou jsem se těšila, nejen, že skvěle naučil, ale také se s ním dá hezky popovídat a zasmát se. Až je mi líto, že už to skončilo :-)
Ještě jednou DĚKUJI a opravdu doporučuji tuhle skvělou autoškolu!!!!!

Datum: 24.01.2019

Vložil: Nemcová Kateřina

Titulek: Doporučuji

Chtěla bych tímto způsobem doporučit tuhle výbornou autoškolu. Zejména teorii s paní Paličkovou, která vám vše vysvětlí a hlavně panu Paličkovy který tuhle teorii uplatnil při jízdách. Takhle trpělivého a výborného učitele jen tak nenajdete. Tímto bych jim chtěla i poděkovat za úspěšné zvládnutí zkoušek.

Datum: 22.01.2019

Vložil: Ben D.

Titulek: Profesionální - Doporučuji.

Nejméně 8 milionů kilometrů najeto. Ten člověk ví, co říká. Má smysl pro humor, trpělivé rady a vítá aktivní zájem. Vztah k vozidlu, klidná, bezpečná a spořádaná jízda, to je to co vám předá. Spolu s manželkou, paní Paličkovou, tvoří ideální prostředí pro úspěšné absolvování řidičského průkazu ze skupiny B.

S úctou:

Ben D.

Datum: 17.12.2018

Vložil: Hana Andrášková

Titulek: Doporučuji!

Nejlepší autoškola v Krnově. Paní Paličková je skvělá na teorii, vše srozumitelně vysvětlila a opravdu se nám věnovala. A pak Palička? Tomu patři největší poděkování, jeho trpělivost při jízdách a nakonec i u zkoušky je k nezaplacení. Díky Vám oboum k úspěšnému absolvování kurzu. Pokud hledáte autoškolu, kde po Vás nikdo nebude křičet a bude trpělivý, tak je to právě tahle autoškola. Mockrát Vám dekuji :-) !

Datum: 14.12.2018

Vložil: Kleinová Petra

Titulek: Doporučení a Dík

Dobrý den,
vřele doporučuji všem Autoškolu HP, skvělý přístup, super vyučující, příjemní a vždy dobře naladěni. Paní Paličková skvěle vysvětlí teorii a pan Palička, který je neuvěřitelně trpělivý člověk, tu teorii uvede v praxi.
Oběma děkuji za to, že mě dovedli k úspěšnému složení zkoušky. :) :) :)

Datum: 13.12.2018

Vložil: Ester K.

Titulek: doporučení

Děkuji paní Paličkové za příjemný výklad a panu
Paličkovi za trpělivost při jízdách. Super autoškola.

Datum: 06.11.2018

Vložil: Nikol S.

Titulek: Doporučuji

Pokud přemýšlíte, jakou autoškolu vybrat, určitě neváhejte a vyberte si právě Autoškolu HP. Je to ta nejlepší volba a byla i pro mě, hodiny s paní Paličkovou byly velmi zábavné a o jízdách s panem Paličkou ani nemluvím, nejlepší učitel na světě! Vždycky pobaví, podrží a hlavně naučí. Až je mi skoro líto, že jsem kurz dokončila. Doporučuji!!

Datum: 26.10.2018

Vložil: Jiří

Titulek: Dotaz

Uvádíte 14 hodin jízd, není to nějak málo ?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...