Vyhledávání


Kontakt

Jaromír Palička
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 20.06.2011

Vložil: Viktor

Titulek: doporučení

Autoškolu HP Krnov a zvláště instruktora pana Paličku doporučuji všem, kteří mají obavy v dnešní době usednout za volant a nést zodpovědnost vůči všem účastníkům silničního provozu. Teoretická, technická i praktická výuka byla vedena profesionálním a snadno pochopitelným přístupem. Mé doposud pouze teoretické znalosti z oblasti motorismu čerpané z tisku a TV mi byly během jízd přiblíženy a předvedeny v praxi. Na přístupu i zkušenostech pana Paličky je znát, že za volantem strávil mnoho času a své zkušenosti si nechce nechat jen pro sebe. Po absolvování kurzu mně napadá jediné: "autoŠkola hrou" - J.A.Komenský

Datum: 10.06.2011

Vložil: Alena Václavíková

Titulek: Nikdy není pozdě...

Jestli si někdo myslí, že ho v pozdním věku žádný intruktor autoškoly nemůže naučit řídit, pak Vám všem vřele doporučuji pana J. Paličku. V mém případě se mu to povedlo na výtečnou.
Svou neskonalou trpělivostí a lidským přístupem je schopen předat velmi kvalitní znalosti
a dovednosti tak, aby je pochopil a zvládl snad každý z nás laiků.
Této autoškole přeji ještě hodně a hodně úspěšných absolventů.

Datum: 09.06.2011

Vložil: Tereza K

Titulek: úžasné

Rychle jednaní,perfektní domluva,není problem s domluvou jízd kdykoli,nízke ceny,a to nejlepší na tom je to že skoušku udělate hned na poprve.
protože vás tato autoškola zaškolý tak že i komisař hledí co jak dobře ovládám auto a znám všechny chytáky komisařů tahle autoškola je podle mě ta nejlepší co zná a jsem sní na 1000procent spokojená
moc vám za všechno děkuji pane Palička
a všem vřele tuhle autoškolu doporučuji s pozdravem TEREZA KREJČÍ
vloženo:

Datum: 09.06.2011

Vložil: Gabiela H

Titulek: Perfektní

■Autoškola H P (okres Bruntál) : zkoušky jsem udělala hned napoprvé a to jen díky skvělému intruktorovi který mě dokonale připravil. Celý kurz byl pohodový a i když jsem měla ze začátku trošku strach, tak s bezvadným přístupem p.Paličky jsem ho brzy překonala. Vřele všem doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 19.05.2011

Vložil: Jitka M.

Titulek: Hodnocení

Po 15 letech nevyužívání zkušeností nabytých v autoškole jsem se rozhodla v HP autoškole Krnov pro kondiční jízdy. Byla jsem velmi spokojená jak s náplní jednotlivých lekcí, tak přístupem pana Paličky. Před nástupem na kondiční jízdy bych nikdy nevěřila, že budu využívat řazení na 5-)

Datum: 19.05.2011

Vložil: Denisa Nyitraiová

Titulek: Hodnocení

Úspěšně jsem absolvovala kurz v této autoškole a byla jsem strašně moc spokojená. Pan Palička je výborný instruktor, umí opravdu dobře naučit, poradit, je hodný a přátelský. Už teď je mi smutno po kurzu i po lidech, které jsem tam poznala. AUTOŠKOLU HP - doporučuji všem! :)...pane Paličko, ještě jednou moc děkuji ;) a přeji mnoho úspěchů s budoucími žáky. S pozdravem Denisa Nyitraiová :).

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...