Vyhledávání


Kontakt

Jaromír Palička
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 08.11.2011

Vložil: Tereza Janošíková

Titulek: ...

Děkuji vám pane Paličko a kdo váhá, jakou autoškolu si vybrat, tak určitě HP Krnov. :-)

Datum: 24.10.2011

Vložil: Gabriela J.

Titulek: Kondiční jízdy

V autoškole H P Krnov jsem absolvovala kondiční jízdy.Jízdy s panem Paličkou byly plné pohody a vždy měl dobrou náladu.Vděčím mu za to,že už jse nebojím jezdit a mužu jsi kdekoli zaparkovat.Všem tuto autoškolu doporučuji.Ještě jednou moc děkuji Gabriela J.

Datum: 05.10.2011

Vložil: Beáta

Titulek: Hodnotenie

Absolvovala som v tejto autoškole kondičné jazdy. Pán Palička je milý, pozorný a empatický učiteľ. Každému odporučujem túto autoškolu. Okrem trpezlivého prístupu má totiž aj zmysel pre humor.

Datum: 16.09.2011

Vložil: Petra Blahutová

Titulek: doporučuji

Tuto autoškolu moc doporučuji, pan Palička je moc hodný a vstřícný učitel, má hodně trpělivosti, super příprava. S přístupem i s průběhem jsem byla velmi spokojená. Moc moc děkuji.

Datum: 14.09.2011

Vložil: Veronika

Titulek: Kondiční jízdy

Pana Jaromíra Paličku a jeho autoškolu mohu všem, kteří nejsou plně rozhodnuti jen doporučit. Je ochotný, vstřícný. Kondiční jízdy jsem zvládla bez nehod a dnes už jezdím sama :)

Datum: 02.09.2011

Vložil: Nikola

Titulek: Hodnocení

Jeden den jsem se rozhodla druhý den uz jsem začala výuku. Ke zkouškám jsem byla perfektně připravená. Pan Palička je skvělý instruktor. Vřele doporučuju.

Datum: 31.08.2011

Vložil: Táňa

Titulek: skvělé

Všem co by rádi řídily, doporučuji právě tuto autoškolu. Pan Palička je velmi příjemný, trpělivý člověk, který Vás velmi dobře naučí a připraví na závěrečné zkoušky a další cesty. S řízením nebudete mít problém, opravdu doporučuji.

Datum: 30.08.2011

Vložil: David Stanovský

Titulek: hodnocení

Vynikající příprava, vynikající přístup ke studentům, pan Palička je VELMI dobrý učitel, všem co mají z autoškoly strach, vřele DOPORUČUJI právě tuto školu!!!!!!!
Já Vám pane VELICE DĚKUJI!!!!!!!!!

Datum: 21.06.2011

Vložil: Sandra

Titulek: Skvělé

Nejdřív jsem se řídit auto bála a nedokázala si představit takovou zodpovědnost. Teď když jsem složila zkoušku na první pokus se ničeho nebojím a to jen díky přátelskému přístupu a ochotě pana instruktora pro každé hodině. Proto všem tuto autoškolu v Krnově vřele doporučuji. Děkuji. Sandra K.

Datum: 20.06.2011

Vložil: Viktor

Titulek: doporučení

Autoškolu HP Krnov a zvláště instruktora pana Paličku doporučuji všem, kteří mají obavy v dnešní době usednout za volant a nést zodpovědnost vůči všem účastníkům silničního provozu. Teoretická, technická i praktická výuka byla vedena profesionálním a snadno pochopitelným přístupem. Mé doposud pouze teoretické znalosti z oblasti motorismu čerpané z tisku a TV mi byly během jízd přiblíženy a předvedeny v praxi. Na přístupu i zkušenostech pana Paličky je znát, že za volantem strávil mnoho času a své zkušenosti si nechce nechat jen pro sebe. Po absolvování kurzu mně napadá jediné: "autoŠkola hrou" - J.A.Komenský

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...