Vyhledávání


Kontakt

Palička Jaromír
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 22.12.2011

Vložil: Kateřina

Titulek: Poděkování

Jezdit právě s touto autoškolou a panem Paličkou pro mě byla jedna velká radost. Počáteční pocity nejistoty se postupně vytrácely pod jasnými instrukcemi, skvělou domluvou a pří pohodové atmosféře jsem se úspěšně dořídila až ke zkouškám. A i když jsem řidič začátečník, který ty pravé zkušenosti bude teprve sbírat, chtěla bych moc poděkovat za super přístup a jednání.

Datum: 22.12.2011

Vložil: Adriana

Titulek: Hodnocení

Dost jsem se autoškoly bála a proto jsem to pořád odkládala a taky jsem student, tak nemám tolik peněz. Jenomže mi kamarádky doporučili autoškolu HP v Krnově, kde studuji, tak jsem to zkusila a ničeho nelituji:-) Před 2 dny jsem složila zkoušku a to jen díky panu Paličkovi, který byl při výuce trpělivý a můj strach z jízd změnil na to, že jsem se pokaždé na jízdy těšila. Tak moc děkuji a určitě doporučuji všem, protože ze všech stran jsem byla naprosto spokojená:-)

Datum: 21.12.2011

Vložil: Vlasta

Titulek: hodnocení

Máte obavu z řízení? Tak Vás ujišťuji, že jste si vyhledali tu nejvhodnější autoškolu, kde vládne pochopení pro naprosté začátečníky, pohoda, klid a žádný stres . Příprava k závěrečným zkouškám je více , než dokonalá . Pan Palička je velmi trpělivý a vstřícný člověk na svém místě. Nelze nic jiného, než vřele doporučovat dalším zájemcům . Za vše moc děkuji :-)

Datum: 06.12.2011

Vložil: Monika

Titulek: Bezkonkurenčí

Žádná autoškola není lepší než právě HP. Jedinečný a osobní přístup ke všem studentům, předávání informací tím nejvhodnějším způsobem pro každého. Jsem nadmíru spokojená, že jsem prošla zrovna tímto výcvikem. Přeji mnoho spokojených studentů. Velký dík patří právě panu Paličkovi, který i přes všechna úskalí se studenty zůstává člověkem se srdcem na pravém místě. Ještě jednou veliký dík:-)

Datum: 15.11.2011

Vložil: Markéta K.

Titulek: výborné

Dnes jsem absolvovala zkoušky a paráda. I přes počáteční strach z řízení jsem dospěla do stádia, že si jízdu užívám. Díky p. Paličkovi jsem získala v řízení jistotu a větší sebevědomí. Děkuji za vstřícnost a ochotu.

Datum: 08.11.2011

Vložil: Tereza Janošíková

Titulek: ...

Děkuji vám pane Paličko a kdo váhá, jakou autoškolu si vybrat, tak určitě HP Krnov. :-)

Datum: 24.10.2011

Vložil: Gabriela J.

Titulek: Kondiční jízdy

V autoškole H P Krnov jsem absolvovala kondiční jízdy.Jízdy s panem Paličkou byly plné pohody a vždy měl dobrou náladu.Vděčím mu za to,že už jse nebojím jezdit a mužu jsi kdekoli zaparkovat.Všem tuto autoškolu doporučuji.Ještě jednou moc děkuji Gabriela J.

Datum: 05.10.2011

Vložil: Beáta

Titulek: Hodnotenie

Absolvovala som v tejto autoškole kondičné jazdy. Pán Palička je milý, pozorný a empatický učiteľ. Každému odporučujem túto autoškolu. Okrem trpezlivého prístupu má totiž aj zmysel pre humor.

Datum: 16.09.2011

Vložil: Petra Blahutová

Titulek: doporučuji

Tuto autoškolu moc doporučuji, pan Palička je moc hodný a vstřícný učitel, má hodně trpělivosti, super příprava. S přístupem i s průběhem jsem byla velmi spokojená. Moc moc děkuji.

Datum: 14.09.2011

Vložil: Veronika

Titulek: Kondiční jízdy

Pana Jaromíra Paličku a jeho autoškolu mohu všem, kteří nejsou plně rozhodnuti jen doporučit. Je ochotný, vstřícný. Kondiční jízdy jsem zvládla bez nehod a dnes už jezdím sama :)

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...