Vyhledávání


Kontakt

Jaromír Palička
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 29.05.2012

Vložil: Tereza Niku

Titulek: Hodnocení

Moc děkuji panu Paličkovi, který mě výborně připravil na zkoušku. Vše mi dobře vysvětlil a hlavně byl velmi, ale velmi trpělivý:)
Kdo váhá, určitě si vyberte tohoto učitele !!!!

Datum: 24.05.2012

Vložil: Veronika P.

Titulek: spokojenost

Jsem ráda, že jsem si vybrala právě autoškolu s panem Paličkou. Je to velmi trpělivý člověk a spolupráce s ním je velmi příjemná. Dnes už řidičák mám a jezdím beze strachu a využívám všeho, čeho jsem se u něj naučila. Ještě jednou děkuji!

Datum: 14.05.2012

Vložil: Adriana

Titulek: Hodnocení

Delší dobu jsem se rozhodovala, kterou autoškolu si v Krnově vybrat. Po doporučení kamarádů a známých jsem zvolila autoškolu HP a jsem si jistá, že nikdy nebudu litovat. Pan učitel je příjemný,přátelský a klidný člověk, který se mnou nikdy neztratil nervy a byl vždy trpělivý. Za to bych chtěla moc poděkovat a zároveň všem tuhle autoškolu doporučit. :)

Datum: 17.01.2012

Vložil: Jiří Svrček, Zuzana Štěpánková

Titulek: Doporučujeme (Naprostá spokojenost)

Kdo hledá autoškolu tak už nehledejte (našli jste tu nejlepší) ! Autoškola HP s Panem Paličkou je nejlepší volba. Pan Palička je výborný učitel, hodný a příjemný člověk, trpělivý a hlavně vás na zkoušku připraví dokonale. Oba dva jsme byli opravdu velice spokojení a vřele doporučujeme. DĚKUJEME Panu Paličkovy ! ( Testy i Jízdy jsme udělali napoprvé a bez problémů)

Datum: 15.01.2012

Vložil: Natalie T.

Titulek: Doporučuji!

Jsem moc ráda, že jsem absolvovala autoškolu právě u pana Paličky. Byl velmi vstřícný a trpělivý, a díky tomu jsem na hodiny chodila ráda.
Pro ty, kdo váhají, jakou autoškolu si vybrat, tak rozhodně doporučuji HP!

Datum: 22.12.2011

Vložil: Kateřina

Titulek: Poděkování

Jezdit právě s touto autoškolou a panem Paličkou pro mě byla jedna velká radost. Počáteční pocity nejistoty se postupně vytrácely pod jasnými instrukcemi, skvělou domluvou a pří pohodové atmosféře jsem se úspěšně dořídila až ke zkouškám. A i když jsem řidič začátečník, který ty pravé zkušenosti bude teprve sbírat, chtěla bych moc poděkovat za super přístup a jednání.

Datum: 22.12.2011

Vložil: Adriana

Titulek: Hodnocení

Dost jsem se autoškoly bála a proto jsem to pořád odkládala a taky jsem student, tak nemám tolik peněz. Jenomže mi kamarádky doporučili autoškolu HP v Krnově, kde studuji, tak jsem to zkusila a ničeho nelituji:-) Před 2 dny jsem složila zkoušku a to jen díky panu Paličkovi, který byl při výuce trpělivý a můj strach z jízd změnil na to, že jsem se pokaždé na jízdy těšila. Tak moc děkuji a určitě doporučuji všem, protože ze všech stran jsem byla naprosto spokojená:-)

Datum: 21.12.2011

Vložil: Vlasta

Titulek: hodnocení

Máte obavu z řízení? Tak Vás ujišťuji, že jste si vyhledali tu nejvhodnější autoškolu, kde vládne pochopení pro naprosté začátečníky, pohoda, klid a žádný stres . Příprava k závěrečným zkouškám je více , než dokonalá . Pan Palička je velmi trpělivý a vstřícný člověk na svém místě. Nelze nic jiného, než vřele doporučovat dalším zájemcům . Za vše moc děkuji :-)

Datum: 06.12.2011

Vložil: Monika

Titulek: Bezkonkurenčí

Žádná autoškola není lepší než právě HP. Jedinečný a osobní přístup ke všem studentům, předávání informací tím nejvhodnějším způsobem pro každého. Jsem nadmíru spokojená, že jsem prošla zrovna tímto výcvikem. Přeji mnoho spokojených studentů. Velký dík patří právě panu Paličkovi, který i přes všechna úskalí se studenty zůstává člověkem se srdcem na pravém místě. Ještě jednou veliký dík:-)

Datum: 15.11.2011

Vložil: Markéta K.

Titulek: výborné

Dnes jsem absolvovala zkoušky a paráda. I přes počáteční strach z řízení jsem dospěla do stádia, že si jízdu užívám. Díky p. Paličkovi jsem získala v řízení jistotu a větší sebevědomí. Děkuji za vstřícnost a ochotu.

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...