Vyhledávání


Kontakt

Jaromír Palička
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 27.09.2012

Vložil: Monika P.

Titulek: Doporučuji!

Pan Palička byl vždy velmi trpělivý, všechny hodiny probíhaly v příjemné atmosféře a navíc mě i výborně připravil na zkoušky, které jsem absolvovala na první pokus. Rozhodně nelituji, že jsem si vybrala právě jeho. Ještě jednou mockrát děkuji za skvělou přípravu a všem DOPORUČUJI :)

Datum: 27.09.2012

Vložil: Zuzana S.

Titulek: Hodnocení

Především bych chtěla poděkovat panu Paličkovi za vynikající přípravu na zkoušky,které jsem díky jeho trpělivosti a schopnosti učit,samozřejmě úspěšně zvládla.A tímto způsobem bych chtěla všem,kteří mají zájem o řidičák tuto autoškolu doporučit:-)Děkuji pane Palička. a přejí mnoho úspěchů v autoškole.

Datum: 23.09.2012

Vložil: Jana L.

Titulek: Doporučuji!!!

Pokud jste se rozhodli získat řidičský průkaz skupiny B, nejlépe uděláte, když absolvujete HP autoškolu. Výcvik zde probíhá v klidu, v příjemné a klidné atmosféře. Pan Palička je velmi trpělivý a časově flexibilní (výborné pro pracující žáky). Jeho příprava na zkoušky je výborná (testy, techniku i jízdy jsem absolvovala na první pokus). Děkuji!!

Datum: 04.09.2012

Vložil: Barbora H.

Titulek: Skvělá autoškola

Pokud hledáte autoškolu a výcvikem chcete projít v poklidu, beze stresu a v příjemné atmosféře, tak autoškola HP je ta pravá. Pan Palička je skvělý člověk, příjemný, ochotný, vstřícný a velmi trpělivý. Za celý průběh výcviku moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Datum: 25.08.2012

Vložil: Radka J.

Titulek: SUPER

Autoškola je super. Jsem ráda, že jsem ji absolvovala právě tady. Testy i jízdy napoprvé. Moc děkuji. Pokud bych ji měla dělat znovu, vyberu si opět právě tuto!

Datum: 23.08.2012

Vložil: Holubová

Titulek: doporučuji

S touto autoškolou jsem naprosto spokojená. Díky panu Paličkovi jsem zjistila že mě řízení auta naprosto baví. Do té doby jsem se toho bála a myslela si, že nebudu dobrá řidička. Učitel je opravdu trpělivý a prostě celkově byla vždy v autě pohoda. Hodně jsem obdivovala to, že pan P. vždy s námi probíral techniku, což skoro žádný učitel nedělá,díky tomu byla i snadnější příprava na zkoušky. Včera jsem úspěšně složila zkoušku a to díky této autoškole. Ještě jednou moc děkuji a všem jen a jen doporučuji !!!!!! :)

Datum: 22.08.2012

Vložil: Alice S.

Titulek: SPOKOJENOST!

HP autoškolu mohu doporučit všem, kteří se ať už bojí, nebo nikoliv. Nejlepší přístup učitele k žákovi, jaký jsem kdy zažila. Jízdy vždy proběhly v naprostém klidu a pohodě, taktéž teoretické hodiny. Dnes jsem úspěšně složila zkoušky a můžu být panu Paličkovi vděčná, za to všechno, co mě naučil .. Vřele doporučuji a všem nastávajícím zájemcům o řidičské průkazy, přeji hodně štěstí :)

Datum: 17.08.2012

Vložil: Kavan A.

Titulek: Hodnocení

Pokud se někdo rozhodujete, kterou autoškolu si vybrat, vyberte si tuhle! Naprosté pochopení a žádný stres. Pan Palička je trpělivý, zábavný a skvěle připraví na závěrečnou zkoušku. Děkuji moc:)

Datum: 27.06.2012

Vložil: Pavlíková

Titulek: Spokojenost!

Moc děkuji za skvělou výuku! Jsem nadmíru spokojená s průběhem hodin teorie, jízd a celkově! Skvělý přístup, trpělivost.. Zkrátka DOPORUČUJI všem :-)

Datum: 30.05.2012

Vložil: Jan S.

Titulek: Dokonalé !!!

Díky Vám za vše pane Palička.Jsem šťastný za to, že jsem si dělal autoškolu právě u Vás! Profesionalita, porozumění , kamarádský přístup atd.atd... Mohl bych toho napsat hodně. Ještě jednou děkuji moc a vřele doporučuji všem, kteří nechtějí být při jízdách ve stresu a chtějí si to užít tak jako já, když jsem se učil jezdit :)

<< 12 | 13 | 14 | 15 | 16 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...