Vyhledávání


Kontakt

Jaromír Palička
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 16.04.2013

Vložil: Gabi S.

Titulek: Opravdu doporučuju.

Když jsem něčemu nerozumněla, pan Palička mi to znovu vysvětloval, stejně tak když jsem dělala chyby, tak byl velmi trpělivý. Nezažila jsem vůbec žádný strach z toho, že něco udělám špatně a bude zle. Jízdy probíhaly v klidu a v přátelském tónu. Tuto autoškolu jen doporučuju.

Datum: 09.04.2013

Vložil: David M.

Titulek: Doporučuji

Autoškolu HP můžu vřele doporučit všem, kteří si nevědí rady, kterou autoškolu vybrat. Pan Palička je velice příjemný, ochotný, trpělivý a má smysl pro humor. Materiály dá na CD a vše umí dobře vysvětlit. Kdo si tuto autoškolu vybere tak nebude litovat :). Doporučuji :)

Datum: 09.04.2013

Vložil: Václav C.

Titulek: Ohodnocení

Přihlásit se do autoškoly k panu Paličkovi je velmi dobré rozhodnutí. Nejen nízká cena bez zbytečného prodlužování, ale také příjemný přístup k žákům, časová přizpůsobivost, nenáročnost a mnohdy i humor, to všechno je samozřejmostí :).
Testy i jízdy splněny na první pokus. Všem přátelům i budoucím kandidátům na řidičský průkaz proto s jistotou mohu doporučit autoškolu HP Krnov.

Datum: 19.03.2013

Vložil: Milan Křížek

Titulek: Hodnocení

Jsem nad míru spokojený s kurzem mohu vřele doporučit individuální přístup p.Paličky. Přátelská rada pro všechny čerstvé řidiče alkohol a drogy za volant nepatří !!!!!!!!

Datum: 12.12.2012

Vložil: Matouš Č.

Titulek: Luxus

Nejlepší volba pro začátečníky. Pan Palička vše ochotně se svým kamarádským přístupem vysvětlí. Rád poradí, pomůže... Pokud chcete absolvovat kurz bez problémů s člověkem, kterého jeho práce baví vřele doporučuji.

Datum: 06.12.2012

Vložil: Vocelka P.

Titulek: Maximální spokojenost

Máte-li zájem o řidičák typu B, být vámi, tak už jinde nehledám. Tady jste na správném místě. Celý kurz probíhá v příjemné, klidné a pohodové atmosféře. V hodinách teorie se víceméně probere vše důležité, takže doma už jsem všechno chápal a testy v pohodě, s drobným opakováním den předem, splnil napoprvé. U jízd se zase dělá přestávka, při které se proberou technické otázky. Pan Palička je opravdu velice ochotný a trpělivý. Auto jezdí hezky, při zkouškách mě podrželo i přes to, jaké se mnou muselo mít první jízdy trápení :-D.
Za celý kurz i jeho průběh velice děkuji a Vám ostatním můžu tuto autoškolu více než jen doporučit.

Datum: 22.11.2012

Vložil: Michalka S.

Titulek: DOPORUČUJI!!!!!!!!

Autoškolu HP vřele doporučuji.Super je probírání technických otázek přímo při jízdách. Pan Palička je milý, trpělivý a snaží se žákovi předat vše co může. Zkoušky jako by prožíval s Vámi. Já mu moc moc děkuji za podporu. Vždy na něj budu s ůsměvem vzpomínat a že se semnou natrápil :-) Takže všem začátečníkům můžu jen doporučit.

Datum: 20.11.2012

Vložil: tomas

Titulek: DOPORUČUJI

Mohu jen doporučit, velká spokojenost, super autoškola, super přístup pana Paličky!!!

Datum: 20.11.2012

Vložil: Paseka O.

Titulek: Paráda

Autoškolu všem doporučuji. Pan Palička je bezva člověk. Ochotný, trpělivý a umí vše skvěle vysvětlit. Můžu jen doporučit. Zkoušky jsem dal na poprvé a za všechno děkuji právě jemu.

Datum: 22.10.2012

Vložil: D.R.

Titulek: Nejlepší!

Autoškolu HP můžu vřele doporučit! ... Úžasný přístup p. Paličky ...vždycky bere všechno s úsměvem, dokáže perfektně připravit na zkoušky a přitom nemluví "jak kniha" :P Připraví všechny materiály až "pod nos" :)) ... Pak testy na plný počet bodů nejsou problém a jízdy taky v pohodě ...a všechno napoprvé!! :P

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...