Vyhledávání


Kontakt

Palička Jaromír
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 06.12.2012

Vložil: Vocelka P.

Titulek: Maximální spokojenost

Máte-li zájem o řidičák typu B, být vámi, tak už jinde nehledám. Tady jste na správném místě. Celý kurz probíhá v příjemné, klidné a pohodové atmosféře. V hodinách teorie se víceméně probere vše důležité, takže doma už jsem všechno chápal a testy v pohodě, s drobným opakováním den předem, splnil napoprvé. U jízd se zase dělá přestávka, při které se proberou technické otázky. Pan Palička je opravdu velice ochotný a trpělivý. Auto jezdí hezky, při zkouškách mě podrželo i přes to, jaké se mnou muselo mít první jízdy trápení :-D.
Za celý kurz i jeho průběh velice děkuji a Vám ostatním můžu tuto autoškolu více než jen doporučit.

Datum: 22.11.2012

Vložil: Michalka S.

Titulek: DOPORUČUJI!!!!!!!!

Autoškolu HP vřele doporučuji.Super je probírání technických otázek přímo při jízdách. Pan Palička je milý, trpělivý a snaží se žákovi předat vše co může. Zkoušky jako by prožíval s Vámi. Já mu moc moc děkuji za podporu. Vždy na něj budu s ůsměvem vzpomínat a že se semnou natrápil :-) Takže všem začátečníkům můžu jen doporučit.

Datum: 20.11.2012

Vložil: tomas

Titulek: DOPORUČUJI

Mohu jen doporučit, velká spokojenost, super autoškola, super přístup pana Paličky!!!

Datum: 20.11.2012

Vložil: Paseka O.

Titulek: Paráda

Autoškolu všem doporučuji. Pan Palička je bezva člověk. Ochotný, trpělivý a umí vše skvěle vysvětlit. Můžu jen doporučit. Zkoušky jsem dal na poprvé a za všechno děkuji právě jemu.

Datum: 22.10.2012

Vložil: D.R.

Titulek: Nejlepší!

Autoškolu HP můžu vřele doporučit! ... Úžasný přístup p. Paličky ...vždycky bere všechno s úsměvem, dokáže perfektně připravit na zkoušky a přitom nemluví "jak kniha" :P Připraví všechny materiály až "pod nos" :)) ... Pak testy na plný počet bodů nejsou problém a jízdy taky v pohodě ...a všechno napoprvé!! :P

Datum: 27.09.2012

Vložil: Monika P.

Titulek: Doporučuji!

Pan Palička byl vždy velmi trpělivý, všechny hodiny probíhaly v příjemné atmosféře a navíc mě i výborně připravil na zkoušky, které jsem absolvovala na první pokus. Rozhodně nelituji, že jsem si vybrala právě jeho. Ještě jednou mockrát děkuji za skvělou přípravu a všem DOPORUČUJI :)

Datum: 27.09.2012

Vložil: Zuzana S.

Titulek: Hodnocení

Především bych chtěla poděkovat panu Paličkovi za vynikající přípravu na zkoušky,které jsem díky jeho trpělivosti a schopnosti učit,samozřejmě úspěšně zvládla.A tímto způsobem bych chtěla všem,kteří mají zájem o řidičák tuto autoškolu doporučit:-)Děkuji pane Palička. a přejí mnoho úspěchů v autoškole.

Datum: 23.09.2012

Vložil: Jana L.

Titulek: Doporučuji!!!

Pokud jste se rozhodli získat řidičský průkaz skupiny B, nejlépe uděláte, když absolvujete HP autoškolu. Výcvik zde probíhá v klidu, v příjemné a klidné atmosféře. Pan Palička je velmi trpělivý a časově flexibilní (výborné pro pracující žáky). Jeho příprava na zkoušky je výborná (testy, techniku i jízdy jsem absolvovala na první pokus). Děkuji!!

Datum: 04.09.2012

Vložil: Barbora H.

Titulek: Skvělá autoškola

Pokud hledáte autoškolu a výcvikem chcete projít v poklidu, beze stresu a v příjemné atmosféře, tak autoškola HP je ta pravá. Pan Palička je skvělý člověk, příjemný, ochotný, vstřícný a velmi trpělivý. Za celý průběh výcviku moc děkuji a všem vřele doporučuji.

Datum: 25.08.2012

Vložil: Radka J.

Titulek: SUPER

Autoškola je super. Jsem ráda, že jsem ji absolvovala právě tady. Testy i jízdy napoprvé. Moc děkuji. Pokud bych ji měla dělat znovu, vyberu si opět právě tuto!

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...