Vyhledávání


Kontakt

Palička Jaromír
Mikulášská 61 KRNOV

608 948 372

E-mail: autoskolakrnov@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Autoškola Krnov vás vítá

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Krnov. Autoškola  sídlí v Krnově na ulici Mikulášské č.61.
Autoškola Krnov Vám  umožní získat řidičský průkaz skupiny " B ".
Věříme,že zde naleznete všechny potřebné  informace pro Váš úspěšný a bezproblémový vstup mezi dobré a slušné řidiče.

Anketa

Byli jste spokojeni s kurzem?

Diskusní téma: Autoskola krnov

Datum: 13.06.2013

Vložil: Terezka Š.

Titulek: Doporučuji všem stresmenům :)

Dobrý den všem, kdo hledají vhodného učitele autoškoly jste tu správně. Pan Palička není jen tak obyčejný člověk nebo učitel má nesmírnou empatii a trpělivost, nezvýšií na Vás hlas dá se s ním domluvit, je přesný jako hodinky :) když řekne že přijede v 8:00 tak ať bydlíte jakkoliv daleko je tam právě včas. :) Bere svou práci vážně a s radostí což je evidentní. Nešetří pochvalami ale řekne narovinu co je špatně a co je potřeba dopilovat či zopakovat. Kdo je stresmen jako já a má obavy vůbec z auta samotného ne natož z učitele nemůžu Vám doporučit lepšího učitele než je pan Palička. Je to typ člověka který se Vám dostane pod kůži a srdce aniž by chtěl. Nikdy nezapomenete. A na autoškolu budete vzpomínat klidně a né jaká to byla hrůza. Kdybych Vám měla popsat jaký je pan Palička učitel dále byla bych tu ještě na 3 strany takže to shrnu.. Já stresmen jsem jak testy tak jízdy udělala napoprvé a to je co říci.. Vřele doporučuji a Ps má výhodnou cenu pro studenty v celem Krnově sem nenašla vstřícnější cenu :) Tak s pozdravem Šigutová Tereza

Datum: 25.05.2013

Vložil: Hanka V.

Titulek: Spokojenost

S autoškolou HP jsem byla nadmíru spokojená. Nemůžu proti ní říct ani jedno špatné slovo, jak při jízdách mimo město tak i ve městě měl se mnou pan Palička trpělivost a vše mi vysvětloval. Nikdy se mi nestalo, že by na mě zvýšil hlas a podobně.Proto můžu tuto autoškolu vřele a ráda doporučit.

Datum: 24.05.2013

Vložil: Jana P.

Titulek: Maximální spokojenost

Všem budoucím řidičům, kteří se rozhodují jakou autoškolu si vybrat, mohu autoškolu HP vřele doporučit. Příjemný, ochotný a kamarádský pan Palička vše úžasně vysvětlí, naučí a ukáže. Je to velmi dobrá volba která Vás připraví na další roky na cestách :).

Datum: 14.05.2013

Vložil: Franta V.

Titulek: Velmi spokojený

Nemůžu porovnat s jinou autoškolou, ale z mého pohledu určitě doporučují ostatnim. Žádné stresování v provozu, a když jsem potřeboval, tak pomohl a vysvětlil, abych vše pochopil. Zkoušku i jízdy jsem dal napoprvé, díky tomu, že mě na všechno připravil.

Datum: 23.04.2013

Vložil: Martina

Titulek: Hodnocení

Díky přátelskému přístupu pana Paličky jsem se na jízdy těšila,pokud jsem udělala chybu,vše mi znovu a trpělivě vysvětlil.Svou práci nebere jako povinnost,ale je jeho koníčkem..s takovým pevným základem,myslím,nemůžeme být ani jinak,než spokojeni...ještě jednou děkuji za trpělivost a přeji co nejvíc svědomitých a pilných studentů..:-))))))

Datum: 16.04.2013

Vložil: Gabi S.

Titulek: Opravdu doporučuju.

Když jsem něčemu nerozumněla, pan Palička mi to znovu vysvětloval, stejně tak když jsem dělala chyby, tak byl velmi trpělivý. Nezažila jsem vůbec žádný strach z toho, že něco udělám špatně a bude zle. Jízdy probíhaly v klidu a v přátelském tónu. Tuto autoškolu jen doporučuju.

Datum: 09.04.2013

Vložil: David M.

Titulek: Doporučuji

Autoškolu HP můžu vřele doporučit všem, kteří si nevědí rady, kterou autoškolu vybrat. Pan Palička je velice příjemný, ochotný, trpělivý a má smysl pro humor. Materiály dá na CD a vše umí dobře vysvětlit. Kdo si tuto autoškolu vybere tak nebude litovat :). Doporučuji :)

Datum: 09.04.2013

Vložil: Václav C.

Titulek: Ohodnocení

Přihlásit se do autoškoly k panu Paličkovi je velmi dobré rozhodnutí. Nejen nízká cena bez zbytečného prodlužování, ale také příjemný přístup k žákům, časová přizpůsobivost, nenáročnost a mnohdy i humor, to všechno je samozřejmostí :).
Testy i jízdy splněny na první pokus. Všem přátelům i budoucím kandidátům na řidičský průkaz proto s jistotou mohu doporučit autoškolu HP Krnov.

Datum: 19.03.2013

Vložil: Milan Křížek

Titulek: Hodnocení

Jsem nad míru spokojený s kurzem mohu vřele doporučit individuální přístup p.Paličky. Přátelská rada pro všechny čerstvé řidiče alkohol a drogy za volant nepatří !!!!!!!!

Datum: 12.12.2012

Vložil: Matouš Č.

Titulek: Luxus

Nejlepší volba pro začátečníky. Pan Palička vše ochotně se svým kamarádským přístupem vysvětlí. Rád poradí, pomůže... Pokud chcete absolvovat kurz bez problémů s člověkem, kterého jeho práce baví vřele doporučuji.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Novinky

Kondiční jízdy

18.12.2009 18:08
Pro ty z Vás, kteří  potřebují  oživit  své  řidičské  schopnosti  jsou  v autoškole Krnov  připraveny kondiční jízdy.Ke každému zájemci  přistupujeme individuálně,protože z naší zkušenosti dobře víme,že spousta z vás má špatné zkušenosti z provozu...